123

شرایط ارسال متن و تصویر برای سایت هیئت تهران

نشانی پست الكترونیك برای دریافت مطالب شما

هیئت تهرانكوچك یا بزرگ بودن حروف فرقی نمی‌كند.
شرایط ارسال متن و تصویر برای سایت هیئت تهران


از شما دعوت می‌شود آثار خود (از جمله هرگونه متن، عکس، آثار گرافیکی، ویدیوئی یا صوتی) در ارتباط با هیئت تهران ، مشهد ، موسیرزوغیره ... را در اختیار سایت هیئت تهران بگذارید؛ شما ضمن ارائه این موارد، موافقت می کنید که حق دائمیِ رایگان، غیرانحصاری و حق ثانوی تولید (sub-licenseable) آن را به سایت هیئت تهران بدهید. همچنین به سایت هیئت تهران اجازه استفاده، تکثیر، اصلاح، جرح و تعدیل، انتشار، ترجمه، خلق آثار مشتقه، توزیع، اجرا، نمایش، و اعمال کلیه حقوق تکثیر و تبلیغ در مورد موارد ارسالی خودو/یا شمول این مواد در سایر آثار، در هر رسانه ای که اکنون موجود است یا ممکن است بعدا ایجاد شود واگذار کنید.


اگر نمی خواهید حقوق یاد شده در بالا را به سایت هیئت تهران  دهید، از ارسال آثار خود به به این سایت خودداری کنید.

ضمن تسلیم آثار خود به سایت هیئت ، شما ضمانت می کنید که موارد ارسالی:

- محصول واقعی شخص شماست و شما از این حق برخوردارید که آن را در دسترس سایت هیئت تهران  برای کلیه مقاصد تعریف شده در بالا قرار دهید

- محتویات آن تهمت آمیز نیست

- هیچ گونه قانونی را نقض نمی کند

- سایت هیئت موسیرز  را در مقابل هرگونه هزینه های حقوقی، خسارات و سایر مخارجی که ممکن است در نتیجه تخطی شما از ضمانت بالا حادث شود مصون می سازید و

- به منظور واگذاری و انتشار موارد ارسالی خود در سایت ما  و همچنین برای سایر اهداف تعریف شده در بالا، از هرگونه حقوق اخلاقی در موارد ارسالی خود چشم می پوشید.

- موارد اهدایی باید مودبانه و خوشایند باشد.

- هرگونه ایجاد اختلال، توهین یا سوء رفتار ممنوع: موارد اهدایی باید سازنده و مودبانه باشد، نه آزارنده یا دردسرآفرین.

- محتویات آثار ارسالی نباید غیرقانونی یا قابل اعتراض باشد: موارد خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، آزارنده، افتراآمیز، توهین آمیز، تهدیدکننده، مضر، زشت، کفرآمیز، حاوی تصاویر خلاف اخلاق عمومی، نژادپرستانه یا به هر شکل قابل اعتراض، پذیرفته نیست.

- تصاویر تبلیغاتی و مواد بی ارتباط به موضوع پذیرفته نیست: آن دسته از مواد ارسالی که تکراری یا مشابه مواد قبلی باشد را نمی پذیریم. لطفا آثار خود درباره یک موضوع را بیش از یک بار ارسال نکنید. همچنین موارد نامرتبط به یک موضوع خاص را ارسال نکنید.

- تبلیغات ممنوع است.

- جعل هویت ممنوع است.

- استفاده از نام های نامناسب (مبتذل، توهین آمیز و غیره) پذیرفته نیست.


چگونه برای سایت هیئت تهران (mosiraz.ir) عکس بفرستیم؟


- عکس خود را به همراه یک زیرنویس، نام عکاس، تاریخ و محل عکسبرداری از طریق پست الکترونیکی به صورت فایل پیوست (attachment) به آدرس الکترونیکی كه در زیر آمده برای ما بفرستید. توجه كنید كه این مشخصات عكس هم بایستی داخل یك فایل متنی (Txt, Doc, ...) قرار گرفته باشد.

- لطفاً عکس ها را در ابعاد کامل و بزرگ ارسال کنید چون اندازه های کوچکتر قابل انتشار نیست. (حداقل سایز عرض عكس به صورت طبیعی 600 پیكسل باشد هیچ‌گاه عكس‌های كوچك را برای ارسال بزرگ نكنید. عكس‌های ارسالی نبایستی تیره یا تار باشند.)

- اگر عکسی برای ما می فرستید باید مطابق شروط سایت كه در بالا گفته شد ارسال شود.

- برای ارائه عکس به سایت هیئت  باید موافقت کنید که اجازه غیرانحصاری و رایگان (royalty-free) انتشار آن یا هر استفاده دیگری، را به ما بدهید.

- با این حال توجه داشته باشید که حق تکثیر (کپی رایت) هر اثری که در اختیار سایت هیئت تهران  می گذارید، هنوز متعلق به شماست و اگر عکس شما پذیرفته شد، ما نام شما را در کنار آن در سایت هیئت  می آوریم.

- لطفاً توجه داشته باشید که عکس ها برای نمایش در وب‌سایت انتخاب می شوند و سایت هیئت تهران  نمی تواند استفاده از کلیه عکس ها را تضمین کند و حق ویرایش توضیحات شما را نیز دارد.

 همچنین برای ارسال هر گونه مطلب از قسمت نظرات نیز میتوانید استفاده کنید

                                                                                                                                                 باتشكر

                                                                                                                                                مدیریت سایت هیئت تهران
[ پنجشنبه 1393/05/9 ] [ ساعت 08 و 48 دقیقه و 14 ثانیه ] [ مهدی زنگوئی مدیریت سایت ]